Jakie kosmetyki ma firma fm group cz II

Poprzednim artykule powiedzieliśmy sobie o niezwykłych właściwościach kosmetyków FM Group a w szczególności o kolekcjach takich jak Federico mahora,  beta glucan active z owsa, a także oparte na złocie koloidalnym kosmetyki gold regenesis. Poniżej przedstawione będą kosmetyki pielęgnacyjne FM Group takie jak kolekcja Triumph of orchids, Aloe Vera, hello honey, body sign, spa senses, a także kosmetyki perfumowane.

Triumph of orchids

Triumph of orchids To innowacyjne rozwiązanie oparte na ekstrakcie z orchidei. Inspiracją do powstania Acer i luksusowych produktów były orchidee czyli wyjątkowej delikatne kwiaty będące symbolem wdzięku doskonałości a także luksusu. Triumph of orchids łączą przede wszystkim bogate receptury oparte na ekstrakcie z Orchidei oraz subtelny kwiatowy zapach który oczarowuje każdego. Zamek seks z Orchidei należy do najcenniejszych składników kosmetyków i warto wiedzieć że słynie ze swoich przeciwstarzeniowych, zmiękczających i nawilżających skórę właściwości. W skład kolekcji wchodzi przede wszystkim serum rewitalizujące którego celem jest pielęgnacja twarzy,  witaminowa mgiełka do ciała, która pielęgnuje ciało, nawilżający żel do mycia twarzy i satynowy olejek do ciała i włosów. Triumph of orchids To kolekcja skierowana do każdego typu skóry, a skutki działania mogą być bardzo pożądane dla was i zabezpiecza skórę a także ciało na długie lata sprawiając że będzie ona zawsze młody i odpowiednio nawilżona.

Aloe Vera

Aloe Vera to kolekcja stworzona na bazie cennego dla skóry aloesu który posiada bardzo korzystne właściwości dla naszej skóry. To co najbardziej nas dotyka każdego dnia czyli zanieczyszczenie środowiska i niekorzystne czynniki zewnętrzne takie jak zła dieta, a także przetworzone jedzenie mogą sprawić, że Nasza skóra straci na jakości. Najlepsza pomocą tej sytuacji będzie dla niej ukojenia jakie niesie ze sobą ten nie aloes. Skład kolekcji Aloe Vera wchodzi przede wszystkim pianka do mycia ciała i maseczka do twarzy peel-off. W ofercie Aloe Vera znajdziemy również tonik do twarzy żel-krem do twarz i emulsja do higieny intymnej. Samym aloes to kompleksowa pielęgnacja. Same kosmetyki FM nadają się do każdego typu skóry, a w szczególności do skóry wrażliwej oraz takiej która wymaga szczególnego traktowania. Aloes posiada zalety takie jak łagodzenie podrażnień, działanie nawilżające i zmiękczające skórę, redukcję zaczerwienień, wspomaganie regeneracji tkanek, walka z wolnymi rodnikami i poprawa elastyczności.

Hello Honey

Hello Honey to świetna kolekcja kosmetyków FM Group oparta na ekstrakcje z miodu. Czerpiąc Ze skarbów natury FM Group zainspirowało się tym co najlepsze czyli ekstraktem z miodu. Łączące naturalne właściwości miodu z nowoczesną technologią pielęgnacyjno stworzona została kolekcja Hello Honey która w świetny sposób pielęgnuje i nawilża skórę tak aby każdy mógł cieszyć się słodką pielęgnacją każdego dnia. W skład kolekcji Hello Honey honey wchodzą: pyłek do kąpieli, nektar do mycia, ciała cukrowy peeling do ciała i pudding do ciała. Warto przekonać się na własnej skórze jak Hello Honey okazuje się być wyjątkową kosmetyczną kolekcję w FM Group.

Body sign i SPA Senses

Kosmetyki Body Science i Spa Senses FM Group to przede wszystkim głębokie nawilżanie i odżywianie a także świetna rozkosz zapachowa dla podniebienia. Zaletą kosmetyków wody Sun Fish pasjans jest to że zostały oparte o składniki naturalne. Kolekcja body Science dostępna jest w dwóch wersjach zapachowych czyli soczystej wiśni zatopiony w czekoladzie i czarnych porzeczek wysoko śmietanką korzyścią tutaj jest również to że rekolekcje niezawierające etycznych konserwantów ani żadnych dodatków w stylu barwniki i utrwalacze. Kolekcja SPA Senses Esensja SPA ukryta pięknych opakowaniach a jednocześnie są to kosmetyki które powodują że możemy zrobić sobie takie małe SPA we własnym domu.

Kosmetyki perfumowane

Kosmetyki perfumowane FM Group to nic innego jak kosmetyki pielęgnacyjne i odżywiające które posiadają odpowiednich zapach zależności od wybranego przez nas możemy dostosować Jaki zapach kosmetyków perfumowanych do wybranego przez nas perfumy i najczęściej wybierają się one z kolekcjami intencji feromon dlatego jest to świetna propozycja dla osób które chcą pachnie cały dzień jeszcze intensywnej na całej skórze i ciele. Skład kosmetyków perfumowanych chodzą przede wszystkim perfumy do włosów i perfumowany krem do rąk oraz perfumowany żel pod prysznic. W ofercie kosmetyków perfumowanych znajdziemy również perfumowany balsam do ciała refundowane, antyperspirant w kulce i bezzapachowy antyperspirant w kulce Unisex przeznaczony dla Pań i panów.

Sprawdź więcej w kolejnym artykule i zarejestruj się w FM GROUP na stronie: http://rejestracjafmworld.pl/rejestracja/

Dodaj komentarz